Eugene perma plaukų kosmetika

Eugene Perma Proffesionel – šeimos prancūzų kosmetikos namai, skaičiuojantys 100 metų patirtį, užsitarnavo reputaciją ne tik Prancūzijoje, bet ir visame pasaulyje. Šio “namo” tvarumo raktas yra išradingumas ir gebėjimas niekada neprarasti savo tapatybės. Čia kruopščiai atrenkami ingredientai, viskas pagaminta Prancūzijoje, 100% perdirbamos pakuotės, nenaudojamos prieštaringai vertinamos medžiagos. Čia derinami prancūziška elegancija ir modernios technologijos. Šių vertybių vedama kompanija sukūrė išskirtines plaukų priežiūros linijas.

Collection Nature plaukų priežiūros linija yra įkvėpta kasdienio gyvenimo ir palaiko mūsų svarbiausią įsipareigojimą žemei: puoselėti ir saugoti ją. Profesionalių grožio receptų formulių sudėtyje yra daugiau nei 90% natūralios kilmės ingredientų, užaugintų išskirtinai Prancūzijos laukuose. Produktai pažymėti Cosmos Natural, Vegan sertifikatais. Visa linija pateikiama buteliuose, kurie yra 100% perdirbami ir pagaminti iš 50% perdirbtų medžiagų.

Essentiel Keratin plaukų priežiūros linija skirta svarbiausiam plaukuose esančiam baltymui Keratinui saugoti ir atstatyti. Eugene Perma jau nuo praeito amžiaus užsitarnavo Cruelty-free etiketę ir naudoja tik iš augalų (sojos, kviečių, bulvių, pupelių) išgautą keratiną, kurio biomimetinė formulė maksimaliai atitinka mūsų plaukuose esantį keratiną.

Solaris Blond Care linija pritaikyta šviesių plaukų šeimininkėms. Ilgainiui po dažymo ar balinimo plaukai gali tapti trapūs, išsausėti, porėti. Toks plaukas greitai absorbuoja įvairius mineralus esančius vandenyje. Peleniniams, smėlingiems ir šampano atspalviams palaikyti Eugene Perma sukūrė ritualą, kurio sudėtyje slypi maitinantis kokosų aliejus ir patentuota anti-lūžimo formulė Keravis ™ .

eugene-perma-1919-prancuziska-kosmetika-plaukams

Eugene Perma 1919 linija atspindi prancūzišką eleganciją ir šiuolaikišką gyvenimo būdą. Tai tradicijų ir modernumo kontrastas kurį įkūnija 100 metų patirtis, unikalus aromatas bei kruopščiai sukurtos profesionalios veganiškos formulės su super ingredientais:
• Plaukų atstatymui Karoba (pupmedis)
• Besiveliančiam plaukui kviečių ir sojos aminorūgštys
• Plaukų maitinimui Maca šaknys (Peruvinė pipirinė)
• Apsaugoti nuo išorės agresorių raudonieji dumbliai
• Galvos odos nuraminimui dygliuota kraušė
• Galvos masažui Aloe Vero
Visi produktai pripildyti išskirtinio aromato: spalvinga citrinos žieveles nata sumaišyta su aštriais imbiero skoniais, apgaubta subtilia gėlių aromatų puokšte. Savo jausmingą pusė aromatas atskleidžia per muskuso minkštumą ir sandalmedžio šilumą. Tai yra unikalus, išskirtinai moteriškas parašas.

Komentuokite