Ar tinkamai prižiūrite savo plaukus? Grožio diena su Naturalmente

Kartais reikia tiek nedaug, jog pagerintume savo plaukų būklę ir išvaizdą. Pirmas žingsnis sveikų plaukų ir galvos odos link – plaukų diagnostikos atlikimas. Šios procedūros metu  diagnostine kamera išsamiai ištyrinėjama lyg per mikroskopą priartinta galvos oda: kompiuterio ekrane puikiai matyti plauko storis, kiek iš vieno svogūnėlio išauga plaukų, ar užsikimšę folikulai ir t. t.

„Figaro“ meistrai šio specialaus aparato pagalba, galės iš labai arti pamatyti jūsų galvos odos ir plaukų būklę ir patiekti savo rekomendacijas plaukų priežiūrai ir padėti žengti pirmą žingsnį sprendžiant dažnai pasitaikančias problemas, tokias kaip: plaukų slinkimas, išsausėjusi, pleiskanota arba priešingai, labai greitai besiriebaluojanti galvos oda.

Užsiregistruokite NEMOKAMAI plaukų diagnostikai, kuri vyks kovo 26 d. , grožio dienos su Naturalmente proga. (Būtina išankstinė registracija telefonu . +370 614 17819 arba Treatwell programėlėje).

Atlikę plaukų diagnostiką, gausite net 25 proc. nuolaidą visai Naturalmente produkcijai!

Data: Kovo 26 d.

Vieta: Figaro salonas, PLC Panorama, 2 aukštas

Procedūros trukmė: 45 min.

Registracija: Telefonu +37061417819 arba per Treatwell programėlę – https://www.treatwell.lt/salonas/figaro-salonas-panorama/ 

Pasiūlymas galioja tik kovo 26 d., PLC Panorama esančiame „Figaro“ salone.

Komentuokite