Skirtingai nuo veido odos, rankų oda neturi drėgmę užrakinančių riebalinių liaukų.  Todėl žvarbus oras dar labiau paaštrina situaciją, o rankos reikalauja ypatingo drėkinimo. Paprastas ir lengvas kelias link aksominio švelnumo rankų – skaitykite toliau.

  1. MAITINIMAS. Būtinai rekomenduojame naudoti maitinančias kolageno pirštines. Patogios, suvilgytos specialiu kolageno tirpalu, pirštinės uždedamos ir paliekamos 20-30 minučių. Jos veikia kaip kompresas, sušvelnina odą ir padidina jos pralaidumą kaukės veikliosioms medžiagoms. Pašalinus pirštines, ant odos lieka nematoma kolageno plėvelė, kuri padeda išlaikyti odos drėgmę. Tokios kolageno kaukės rankoms suteikia odai gaivumo, pašalina sausumą, pleiskanojimą ir nuovargį. Nepamiršk ir kasdienio rankų kremo drėgmei palaikyti.
  2. JUDĖJIMAS. Jeigu kankina iškilusios venos, sportuok. Rankų venų išryškėjimo lengviau išvengti nei išgydyti. Todėl labai svarbu nuo 30 metų pradėti rūpintis rankų drėkinimu. Taip pat bus naudinga rankų ir delnų gimnastika, masažai ir SPA procedūros.
  3. PIGMENTINĖMS DĖMĖMS – NE. Ar žinojote, kad rankų oda yra labiau paveikiama UV spindulių nei kitų kūno dalių? Nedaugelis kasdien naudoja SPF apsaugos nuo saulės priemones .Pigmentacija – amžiaus dėmės neturi nieko bendra su genetika, amžiumi ar hormonais. Jas sukelia vien UV spinduliuotė, kuri išprovokuoja per didelę melanino gamybą. Ką daryti? Prieš išeidami iš namų pasitepkite kremu nuo saulės. O norėdami pašalinti jau atsiradusias dėmes, galite naudoti skaistinamąjį kremą, kuriame yra hidrochinono komponento. FIGARO meistrai taip pat rekomenduoja užsukti į saloną specialiajai Cocoon rankų procedūrai su Maria Galand kosmetika. Jos metu rankos nušveičiamos, padengiamos specialiu kremu ir užmaunamos pirštinės, kurios, specialių putų pagalba, sukuria kokono šildymo efektą. Po šios procedūros rankų oda ne tik pašviesieja, bet ir tampa elastinga.

Komentuokite