plauku-laminavimas-vilnius-figaro-grozio-salonas

Kas tas plaukų laminavimas ir kam jis skirtas? Nors tai nėra nauja procedūra, tačiau daug kas nežino, kad tai procedūra, skirta būtent garbanotiems, pūstis linkusiems plaukams, nes po procedūros plaukai tampa tiesūs ir lengvai suvaldomi.

KAIP TAI VEIKIA?

 Veikiant aukštai temperatūrai, atkuriamieji laminavimo komponentai suklijuoja pažeistus kiekvieno plauko žvynelius, užpildydami plauko„struktūros spragas“. Plaukas išsilygina, sruogos tampa storesnės, tačiau laminavimas nepridės šukuosenai apimties, nes plaukai taps pastebimai sunkesni ir lygesni. Svarbu paminėti, kad tai nėra gydomoji plaukų procedūra, tačiau suteikiamas estetinis blizgių ir sveikų plaukų vaizdas plauką apgaubiant specialiomis priemonėmis.

REZULTATAS

Rezultatas pasimatys iš karto. Plaukų blizgesys nuo šaknų iki galiukų laikysis iki šešių savaičių. Plaukai taps lengviau šukuojami, storesni per visa ilgį, dings sausumo, trapumo jausmas. Plaukų spalva taps ryškesnė ir sodresnė, tačiau sunkiau pasiduos plaukų garbanojimui.

SVARBU ŽINOTI

Daug įtakos turi plaukų priežiūros priemonės, kurias naudojate. Venkite agresyvių priemonių su silikonais, parabenais ir sulfatais, geriau rinkitės natūralesnę, ar net vaikišką plaukų kosmetiką. Po laminavimo nerekomenduojama dažyti plaukų ir naudoti sauso šampūno.

plauku-laminavimas-figaro-salonas-vilnius-plauku-proceduros-vilniuje-1

Komentuokite