plauku-laminavimas-figaro-salonas-vilnius-atkuriamoji-procedura-plaukams

Plaukų ekranavimas yra maitinanti ir atstatanti procedūra. Šios procedūros metu plaukai padengiami apsaugine plėvele – skydu, suteikiančiu blizgių plaukų efektą. Plaukus apsaugančiuose produktuose yra aminorūgščių, sojos baltymų, aliejų ir kitų natūralių medžiagų.

REZULTATAS

Iš karto po ekranavimo plaukai tampa blizgūs ir elastingi, galite pamiršti apie skilinėjančius galiukus. Efektas matomas apie mėnesį, nepriklausomai nuo plaukų struktūros ir būklės. Tokia priežiūra taip pat vadinama „shine“, nes po jos sruogos tampa blizgios ir lygios.

Suformuota plėvelė leidžia apsaugoti plaukus nuo išorinių veiksnių, pavyzdžiui, nuo kieto vandens, jūros druskos, saulės, plaukų džiovintuvo ir kitų plaukų formavimo prietaisų.  Ant dažytų plaukų spalva ilgiau išlieka ryški, nes „ekranas“ apsaugo juos nuo nuplovimo. Sruogas lengviau iššukuoti ir jos mažiau pūkuotos. Sausi plaukai tampa labiau hidratuoti ir sveikesni. Poveikis yra kaupiamasis: kiekvieną kartą pasidarius procedūrą, poveikis trunka ilgiau.

LAMINAVIMAS AR EKRANAVIMAS?

Pagrindinis skirtumas tarp ekranavimo ir laminavimo yra tai, jog laminavimas kosmetiškai pagerina išvaizdą, o ekranavimas dar turi teigiamą poveikį plauko struktūrai, atstatydamas sruogas iš vidaus. Daugelyje salonų siūloma kombinuota paslauga –  abi procedūras vienu metu. Taip pagerinama plaukų tiek išorinę, tiek vidinę plaukų būklę.

SUSILAIKYTI

Tokia procedūra ne visada tinka balintoms sruogoms. Jei turite riebią galvos odą, ekranavimas gali dar labiau padidinti riebumą. Procedūra netinka žmonėms kenčiantiems nuo alopecijos, galvos odos ligų ar pažeidimų.

SVARBU

Kuo dažniau plausite plaukus, tuo greičiau „ekranas“ bus nuplautas. Po to, kai jie bus visiškai nuplauti, plaukai gali atrodyti trapūs. Rekomenduojama atlikti atkuriamųjų ir maitinamųjų procedūrų kursą, pavyzdžiui Olaplex.

Komentuokite