plauku-augima-skatinancios-priemones-figaro-salonas-vilnius

Svajojate apie ilgus plaukus, bet apsilankius grožio salone ir vėl grįžtate prie trumpų plaukų ilgio? Tačiau žinoma, kad norint užauginti ilgus plaukus, „tiesiog nesikirpti“ nėra geriausias sprendimas. Skaityk toliau ir sužinok, kaip kantriai, bet efektyviai pagreitinti kelią link ilgų plaukų.

1.Mikrokirpimai
Taip, taip. Jūs teisingai išgirdote – bent kas tris mėnesius teks lankytis kirpykloje. Perspėkite meistrą, kad auginate plaukus ir norite nukirpti ne daugiau 1 cm. Jis pašalins pažeistus, skilusius galiukus, bet išlaikys plaukų ilgį. Lankantis grožio salone rečiau, padarote sau meškos paslaugą – meistrui teks nukirpti kur kas daugiau pažeistų plaukų ir visas darbas nueis niekais.

2.Kokybiškas miegas
Tikriausiai girdėjote, kad miego trūkumas neigiamai veikia organizmo atsinaujinimo ir plaukų augimo procesus. Bet vieną dalyką reikėtų pamiršti visam laikui – miegą su šlapiais, ką tik išplautais plaukais.

Neskubėkite plauti galvą vakare, jei neturite nei jėgų, nei laiko išdžiovinti plaukus. Miegas su šlapia galva yra tikrų tikriausia katastrofa. Visų pirma, trindami galvą į pagalvę, pažeidžiate plauką (kuris būdamas šlapias yra ypatingai jautrus). Antra, jūs pabusite suveltais, į visas puses styrančiais plaukais, kas dar labiau pažeis plauką jį šukuojant ar kitaip formuojant. Be to, skilinėjantys galiukai ir trapūs plaukai, gali būti netinkamos patalynės pasekmės. Pamaloninkite savo odą ir plaukus šilkiniu pagalvės užvalkalu.

3.Retesni galvos plovimai
Pasistenkite atsisakyti kasdienio galvos plovimo. Šampūnu nuplauname ne tik nešvarumus, formavimo priemones, bet ir sveiką riebalą, kuris drėkina ir apsaugo. Dėl dažno plovimo plaukai tampa silpnesni ir labai jautrūs agresyviems išorės veiksniams. Tai sukelia stresą – galvos oda, netekusi apsauginio riebalinio sluoksnio, pradeda jį aktyviau gaminti ir taip atsiranda perteklius. Plaukai greičiau susiriebaluoja.

4.Priemonės be sulfatų
Šampūnuose esantys sulfatai suformuoja putas, tad naudodami besulfatį šampūną, nenustebkite, kad jų beveik nebus. Būtent dėl šios priežasties tokie šampūnai saugesni ir švelnesni jūsų plaukams.
Kokį šampūną bepasirinktumėte, padenkite ir masažuokite juo tik šaknis, likusiam plauko ilgiui užteks to, kas nubėgs kartu su vandeniu.
Atsisakykite karšto vandens. Naudokite drungną vandenį, bent jau skalavimo metu. Šaltas vanduo uždaro plauko žvynelius, todėl plaukai atrodo sveikesni ir blizga.

5.Teisingas plaukų džiovinimas
Jei galite, atsisakykite plaukų džiovintuvų ir tiesintuvų. Jei visai negalite atsisakyti plaukų formavimo proceso, naudokite apsaugą nuo karščio. Tačiau nesitikėkite drėkinimo ir stebuklingo išgydymo. Priemonė tiesiog sukurs apsauginį šydą. Atkreipkite dėmesį į temperatūrą, kuri nurodyta ant apsauginės priemonės pakuotės ir jos neviršykite.
Plaukus džiovinant natūraliai, nepersistenkite su rankšluoščiu. Minkštais judesiais pridedant rankšluostį prie plaukų, leiskite vandeniui susigerti. Jokiu būdu negręžkite, nesukite plaukų į tamprų turbaną – drėgni plaukai ypač jautrus mechaniniams veiksmas.

6.Teisingas šukavimas
Pradėkite šukuoti ne nuo šaknų, bet nuo galiukų ir palengva kilkite. Taip pat nepamirškite iššukuoti plauką prieš miegą, taip išvengsite susivėlusių plaukų ryte, o kartu ir paskirstysite išsiskyrusį riebalą per visą plauko ilgų ir sudrėkinsite per dieną pavargusį plauką.

kaip-uzsiauginti-plaukus-figaro-salonas-vilnius
plauku-drekinimas-figaro-salonas

7.Maitinimas
Visi mes laikas nuo laiko naudojame maitinančias kaukes, tačiau jei pasiryžote auginti plaukus, turite reguliariai tai daryti. Kartą-du per savaitę (priklausomai nuo plaukų būklės) – giliai drėkinkite arba maitinkite. Geriausia, iš anksto pasižymėkite plaukų maitinimo dienas savo kalendoriuje.
Naudokite seniai pripažintus must-have aliejukus plaukams ant drėgnų arba sausų plaukų, prieš tai pašildžius porą lašų tarp delnų. Aliejukai puikia maitina galiukus, uždaro plauko žvynelius, suteikia plaukams tankumo. Būkite atidūs besirenkant aliejukus, kai kurie iš jų sudėtyje neturi natūralių ingredientų – suteikia tik vizualaus blizgesio, tačiau neilgam.

Maitinančios priemonės ?

Natūrali linija dažytam plaukui – el. parduotuvė

Organiška linija nedažytam plaukui – el. parduotuvė

8.Teisinga dieta
Labai svarbu suprasti, kad maitinti savo plaukus turime ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.Valgydami riebią žuvį, praturtintą baltymais ir omega rūgštimis, jūros gėrybes maitinsite plauką iš vidaus. Valgykite daržoves turinčių reikalingų plaukams vitaminų: obuolius, kopūstus, moliūgus, avokadus, paprikas. Nepamirškite kiaušinių, ankštinių augalų ir visko, kas turi vitamino C. Gerkite daug vandens.

9.Plaukų augimą skatinančios priemonės
Kartais galima imtis priemonių, skatinančių plaukų augimą. Nesigundykite gamintojais, kurie siūlo „labai greitą“ rezultatą ir gerai įvertinkite savo plaukų pažeidimo lygį, trapumą, silpnumą. Dar geriau tokias priemones rinktis pasikonsultavus su specialistu. Jei jau perkate – pirkite pilną liniją: šampūną, kuris tik paruošia plauką tolimesniai procedūrai ir aktyvatorių (t.y. kaukes, kapsules, serumus, purškiklius).

 • Akcija! plaukus-atsatatntis-sampunas-fudge-damage-rewind-shampoo-fiagro-parduotuve

  Atkuriamasis šampūnas

  FUDGE
  Su atkuriamaja Opti-Plex formule. Intensyviai drėkina.
  16.00  9.60 
  Pirkti
  Įsiminti Įsiminti
  Įsiminti
 • Regeneruojantis šampūnas

  Atkuriantis šampūnas

  EUGENE PERMA
  Su augaliniu keratinu ir baltymais. Skatina plaukų augimą.
  19.00 
  Pirkti
  Įsiminti Įsiminti
  Įsiminti
 • Dažytų plaukų šampūnas

  Dažytų plaukų šampūnas

  EUGENE PERMA
  Su gervuogių ekstraktu. Trapiems, dažytiems plaukams.
  17.00 
  Pirkti
  Įsiminti Įsiminti
  Įsiminti
 • Kapsulės augimui skatinti

  Kapsulės augimui skatinti

  EUGENE PERMA
  Intensyvaus poveikio. Skatina plaukų atsinaujinimą.
  67.00 
  Pirkti
  Įsiminti Įsiminti
  Įsiminti
 • eugene-perma-ampule-slenkantiems-plaukams-plauku-auginimui

  Kapsulės plaukų auginimui

  EUGENE PERMA
  Su Baicapil formule. Skatina plaukų augimą. Stabdo slinkimą.
  55.00 
  Pirkti
  Įsiminti Įsiminti
  Įsiminti
 • spalva-sauganti-plauku-kauke-eugene-perma-collections-nature-figaro-salonas

  Maitinanti kaukė

  EUGENE PERMA
  Su gervuogių ekstraktu. Plaukų atstatymui po dažymo.
  25.00 
  Pirkti
  Įsiminti Įsiminti
  Įsiminti
 • Regeneruojantis serumas

  Regeneruojantis serumas

  EUGENE PERMA
  Su augaliniu keratinu. Skatina natūralų plaukų augimą.
  29.00 
  Pirkti
  Įsiminti Įsiminti
  Įsiminti

Komentuokite