Ar dažnai žiūrėdami į save veidrodyje pastebite nuovargio požymius? Prasta ekologija, permainingos oro sąlygos,  miego trūkumas ir ilgalaikis stresas gali paveikti jūsų veidą, sukeldami šias neigiamas pasekmes:

1.Išsausėjusi, pleiskanojanti oda

2.Patinimai ir tamsūs ratilai  po akimis

3.Dingęs elastingumas

4.Riebi ir  blizganti veido oda

5.Išblyškęs ir pavargęs veidas

Kaip greitai atgaivinti veidą prieš šventes?

Skirdami vos kelias minutes per dieną ir naudodamiesi  profesionaliomis priemonėmis, turėsite ne tik gražią odą, bet ir gerą nuotaiką. O atspindys veidrodyje ir besižavintys aplinkinių žvilgsniai bus ryškus patvirtinimas, kad jūs graži moteris/mergina, spindinti grožiu ir sveikata.

Poilsis. Dažnai girdite rekomendacijas leisti odai pailsėti nuo kosmetikos? Iš tikrųjų nakties laikotarpis yra visiškai pakankamas odos poilsiui. Per 8 valandas oda turi laiko atsipalaiduoti, atnaujinti ir atkurti tonusą, tik su sąlyga, kad tinkamai pašalinsi makiažą, nuprausi veidą ir pamaitinsi.

Maistas. Galvodami apie veido odos būklę, daugelis pradeda pirkti kremus ir kaukes. Tai gerai, tačiau tinkamai maitindamiesi taip pat galite pagerinti odos būklę. Jums reikia maisto produktų, kuriuose gausu gerųjų rūgščių, biotino, vitaminų C ir E – visa tai yra svarbu kolageno, kurio atsargos senstant mažėja, sintezei.

Judesys. Daugiau judėk, pažadink savo organizmą su įprasta ryto mankšta arba Jogos ritualu.

Švytėjimas pagal prancūzes. Prancūzės naudoja daugybę kremų: maitinantis, drėkinantis, apsaugantis, su augalų ekstraktais, su tauriaisiais metalais, su nanobiotechnologijomis. Veido aliejausserumo ar kremo tepimas yra beveik magiškas ritualas. Kašmyro švelnumas ir nuostabios eterinių aliejų kombinacijos ne tik  šalina nuovargio žymes, pripildo odą drėgmės ir lygina smulkias raukšleles, bet savo aromatais atstato vidinę pusiausvyrą.

Rinkitės priemones lengvos tekstūros, aromatingas, drėkinančias:

Aliejus DARPHIN – Salonas Figaro

Kremas DARPHIN – Salonas Figaro

Komentuokite