Drėkinti, maitinti, drėkinti.

Po visų dažymų plaukai itin jautriai reaguoja į drėgmės disbalansą, karštus formavimus ir priemonių gausybę. Būtinai parinkite sau „teisingą“ šampūną ir kondicionierių, kadangi tai yra jūsų plaukų priežiūros pagrindas. Galite kombinuoti drėkinantį ir maitinantį šampūnus geresniam rezultatui.

Karštam vandeniui kategoriškas „NE“

Itin karštas vanduo verčia atsiverti plauko žvynelius, plaukas tampa silpnas ir dar labiau išsausėjęs. Užbaikite kiekvieną plovimą šaltesniu vandeniu, kuris suteiks plaukams glotnumo.

Mažiau yra geriau. Iki švenčių pasistenkite sumažinti formavimo priemonių naudojimą. Leiskite plaukams pailsėti. Antraip plaukai greičiau ir nepadoriai susiriebaluos.

Lepinti. Kartą ar du kartus į savaitę (pagal poreikį) lepinkite plaukus maitinančia kauke. Idealiu atveju, užtepkite kaukę per visą plaukų ilgį, išvengiant galvos skalpo ir apdenkite plaukus karštu rankšluosčiu. Viskam skirkite 30 min.

Paklusti. Nepamiršk plaukų aliejaus. Būtent jo lengvas prisilietimas padarys plaukus paklusniais. Į tokius plaukus labai norisi suleisti plaukus.

Komentuokite