Pc Vilnius Outlet švenčia 1 – nerių metų gimtadienį!!! Ir šia proga Figaro salonas paruošė jums specialų pasiūlymą!
Registruokitės parafino vonelės procedūrai rankoms (ji kainuos 10 Eur) + DOVANŲ GAUKITE – kolageno pirštines (vertė 7 Eur) + nemokamą plaukų diagnostiką. Būtina išankstinė registracija telefonu +370 65291771.
Procedūra: Parafino vonelė rankoms – procedūra, kurios metu rankos panardinamos į naudingų odai medžiagų prisotintą parafiną. Ši terapija rankoms padeda atsikratyti odos sausumo, skilinėjimo ir šerpetojimo, sustiprina nagus, aprūpina odą drėgme. Parafino vonelės terapija giliai drėkina odą ir gerina jos būklę.
Dovana: E.Mi kolageno pirštinės (1 vnt.) Sudėtyje esantis kolageno kompleksas intensyviai drėkina ir maitina rankų odą, skatina odos ląstelių apykaitą ir regeneraciją. Hidrolizuotas kolagenas gerina odos elastingumą ir tonusą, glicerinas ir argano aliejus užtikrina gilų drėkinimą ir maitinimą, o šlapalas ir taukmedžio sviestas minkština ir pagerina odos barjerinę funkciją.
Dovana: Plaukų diagnostika – šios procedūros metu „Figaro“ meistrai, specialaus aparato pagalba, galės iš labai arti pamatyti jūsų galvos odos ir plaukų būklę ir pateikti savo rekomendacijas plaukų priežiūrai. Tegul tai būna pirmas žingsnis sveikų plaukų ir galvos odos link!
Užsiregistruokite PARAFINO VONELĖS PROCEDŪRAI RANKOMS, kurios metu „Figaro“ meistrai palepins jūsų rankas, ištirs jūsų galvos odą, plauko struktūrą bei nustebins jus malonia staigmena!
Data: Spalio 21 d. (10 – 18 val.), 22 d. (10- 18 val.), 23 d. (10 – 17 val.)
Vieta: Pc Vilnius Outlet ( V. Pociūno g. 8 ) Figaro salone 3 a.
Procedūros trukmė: 40 min.
Būtina išankstinė registracija telefonu:+370 65291771
Pasiūlymas galioja: Spalio 21,22, 23 d., PC Vilnius Outlet esančiame „Figaro“ salone, 3 a. šalia Gym +

Komentuokite