olaplex-plauku-procedura-figaro-salonas-1.

Vargina pažeisti ir apimtį praradę plaukai? Tiesiausias kelias į struktūros atstatymą – „Olaplex“ terapinė procedūra. Pasaulyje tvirtą poziciją užsitarnavusi ir teigiamų rekomendacijų sulaukusi procedūra tinka natūraliems ir dažytiems plaukams, o rezultatas ir plauko blizgesys pastebimas iš karto.

Kam rekomenduojame „Olaplex“ procedūrą?

  1. Ploniems ir apimtį praradusiems plaukams
  2. Išsišakojusiems, sausiems ir garbanotiems plaukams
  3. Chemijos pažeistiems plaukams
  4. Intensyviai šviesintiems ir dažytiems plaukams
  5. Pažeistiems karščio ir cheminio šukavimo plaukams

Kas yra „Olaplex“?

Tai pirmasis įrankis, kuris iš vidaus pripildo plauko molekulines jungtis veikliosiomis medžiagomis, taip atstatydamas plauko struktūrą. „Olaplex“ priemonėse yra tik viena veiklioji medžiaga – Bis-aminopropildiglikolio dimaleato molekulė, kurios dėka terapija atliekama be kondicionavimo ir baltymų.

Ši plaukų atstatymo procedūra suteikia drėgmės sausiems ir pažeistiems plaukams, pakelia plaukus nuo  šaknų, pašalina statiškumą, elektrinimasi,  atkuria elastingumą ir skilinėjančius plaukus ir jų galiukus. „Olaplex“ – tai plaukų magija, kuriai kosmetikos pramonėje nėra analogų.

olaplex-figaro-salonas-vilnius
olaplex-figaro-salonas-vilnius-proceduros-plaukams

Mokslas į pagalbą

„Olaplex“ išradėjai nualintų plaukų problemą vertino chemijos, o ne kosmetologijos požiūriu. Faktas, kad plaukai yra natūrali medžiaga, sudaryta iš pasikartojančių aminorūgščių vienetų. Esant cheminiam ir terminiam poveikiu, šukuojant, šios grandys neretai yra suardamos. Rezultatas – trapūs ir pažeisti plaukai. Kaip sujungti suardytas plauko struktūros grandis molekuliniu būdu atrado Olaplex chemikai, todėl plaukai akimirksniu tampa stipresni ir sveikesni.

Figaro rekomenduoja

 Plaukų dažymo metu naudokite „Olaplex“ priemones, taip ne tik apsaugosite plauką nuo neigiamų cheminių veiksnių, bet plaukų spalva išliks daug ilgiau. Optimalus priemonių naudojimas geriausiam rezultatui pasiekti – kartą per savaitę.

Plaukų procedūrai registruokis bet kuriame „Figaro“  salone.

Komentuokite