susivele-plaukai-priemones-nuo-plauku-velimosi-figaro-salonas.

Ilgi, gražūs ir žvilgantys plaukai – daugybės moterų neatsėjama įvaizdžio dalis. Tačiau kuo ilgesni plaukai, tuo dažniau mums tenka susidurti su besiveliančiais plaukais. Ir kantrybei pasibaigus kyla vienintelis noras – pradžiuginti save trumpu kirpimu.

Kodėl plaukai veliasi?

Jūsų plaukai itin sausi ir ploni, o nusilpę galiukai išsišakoję.
Vėjo srovė, neramūs judesiai miego metu, net paprasti kasdieniai galvos judesiai suvelia plauką, kuris dėl savo sausumo negali gražiai kristi. Jie tarsi kabinasi vienas už kito ir suformuoja neiššukuojamą, susivėlusių plaukų darinį.

Jūsų plaukai elektrinasi.
Pasišiaušę, įsielektrinę, nusilpę ir suplonėję plaukeliai pritraukia vienas kita, persipina ir nebeįsilaeidžia plaukų šepečio į darnią draugiją.

Jūsų plaukai su jumis kalba.
Spuogai, skausmai, alergijos – visą tai kas svetima mūsų kūnui braunasi į paviršių. Aišku viena –  jei plaukai nuolat susipainioję, pasitikrinkite šiuos rizikos faktorius:
a) vitaminų trūkumas;
b) žalingi įpročiai;
c) dažnas stresas;
d) netinkama mityba (trūksta riebalų, baltymų).

Yra nuomonių, kad  plaukai atspindi žmogaus psichologinę būklę. Susivėlę plaukai gali byloti apie sumaištį mintyse. Painiava gyvenime, santykiuose, negebėjimas priimti sprendimų, išsiblaškymas.

Kaip tvarkytis su besiviliančiais plaukais?

Visų pirmą, reikia kovoti su priežastimis. Todėl pagrindinis vaistas: tinkama mityba, sveikas gyvenimo būdas,  pilnavertis miegas ir vidinė ramybė. Toliau, jūsų laukia visas veiksmų kompleksas:

MikrokirpimaiStenkitės reguliariai lankytis pas plaukų meistrą. Išsišakoję galiukai niekada neatgaus vientisumo, o apsunkinti juos nuolatinėmis priemonėmis nėra prasmės. Be to, visi susivėlimai prasideda nuo plaukų galiukų. Geriau juos nukirpkite ir neleiskite šiai problemai kilti aukštyn iki plaukų šaknų. Plaukų atstatymas vyks greičiau. Nuolat bandydami šukuoti susivėlusius plaukus, tik išpešite dar daugiau plaukų ir neteksite tankumo.

Drėkinimas. Pradėkite nuo švelniai valančių šampūnų, lepinkite plaukus itin drėkinančiomis kaukėmis, užbaikite su drėkinančiais apsauginiais purškikliais, o kartą per savaitę nepamirškite plaukų palepinti maitinančiomis kaukėmis. Svarbiausia,  rinkitės kokybiškus produktus, sukurtus iš natūralių ingredientų. Kartą per savaitę naudokite specialius šampūnus ir nenuplaunamus kondicionierius, balzamus palengvinančius šūkavimą.

Šukavimas. Ne kiekviena dama žino, kad paprasčiausias, bet labai efektyvus būdas yra tiesiog šukavimas. Be abejonės, kiekviena iš mūsų kasdien perbraukia per plaukus, tačiau pamiršta, kad šis procesas turi trukti šiek tiek daugiau nei dvi minutes. Prisiminkite žymiąją Skarlet Ohara iš „Vėjo nublokšti“. Ji netingėjo ir kas vakarą prieš miegą perbraukdavo šepečiu per plaukus 100 kartų. Ji tiksliai žinojo, kad su kiekvienu perbraukimu ir kiekviena diena, plaukai bus 100 kartų stipresni, gražesni ir sveikesni. Naudokite natūralaus pluošto šepečius arba šukas su retais ir ilgais dantukais. Svarbu, kad šukos būtų antistatinės ir nekauptų elektrinimosi efekto. Dėl tos pačios priežasties atsisakykite ir sintetinių drabužių bei patalynės.

Produktai, kurie pelengvina šukavimą ČIA

Nakčiai. Pabandykite nakčiai susipinti laisvą kasą. Ryte išvengsite tikrai daugybės problemų. Galu gale – pamilkite savo plaukus ir save. Šiek tiek atidesnis rūpestis savo išore ir vidumi gali daryti stebuklus.

veliasi-plaukai-figaro-salonas
 • KONCENTRUOTAS PLAUKŲ ALIEJUS

  Plaukų aliejus Nr.7

  OLAPLEX
  Atkuria, stiprina, apsaugo.
  32.00 
  Pirkti
  Įsiminti Įsiminti
  Įsiminti

Komentuokite