plauku-prieziura-priemones-nuo-plauku-elektrinimosi-figaro-salonas

Nuolatinis plaukų priešas žiemą – elektrinasi plaukai. Kai šaltą orą lauke keičia karštas oras patalpoje, o plaukai daug dažniau kontaktuoja su statiką iššaukiančiais paviršiais. Skrybelės, šalikai, pirštinės, striukės aukštomis apykaklėmis gal ir apsaugo nuo šalčio, bet neretai iššaukia plaukų elektrinimąsi. Be to, ekspertai sako: kuo plonesni plaukai, tuo labiau jie linkę elektrintis. Ką daryti ir kaip sušvelninti plaukų elektrinimąsi, skaitykite toliau.

Daugiau drėkinkite
Trinkite galvą ne dažiau kaip kas antrą dieną ir naudokite drėkinantį šampūną. Detoksikuojantį šampūną naudokite ne dažniau kaip kelis kartus per mėnesį. Kartą per savaitę naudokite drėkinančias, atstatančias kaukes. Kita veiksminga priemonė – nenuplaunamas kondicionierius, taip užtikrinsite plaukų drėkinimą iki kito galvos plovimo, be to,  nenuplaunama Fudge One Shot kaukė veikia kaip drėkinantis kremas galvos odai. Ir svarbiausia, nepriklausomai nuo oro, atsisakykite karšto vandens ir skalaukite plaukus drungnu vandeniu.

Greitai bet trumpalaikė pagalba. Atsikratyti elektinimosi padės paprastas termalinis vanduo. Apipurkšite plaukus vandeniu arba perbraukite suvilgytais delnais.

Teisingai džiovinkite.
Pasistenkite šaltuoju laikotarpiu nenaudoti tiesintuvų ir ypač karštos džiovintuvo srovės. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai. Jei vis dėl to jūsų gyvenimo būdas reikalauja kruopštaus kasdienio šukavimo, naudokite vidutinio arba minimalaus karščio oro sroves. Po džiovinimo būtinai pamaitinkite plaukus aliejukais, pavyzdžiui, Fudge Aqua Shine ar maitinančiu serumu su keratinu Eugene Perma Nutrition.

SVARBU. Niekada netepkite tokių priemonių iš karto ant plaukų. Pašildykite lašelį šio gyvybiško eleksyro tarp delnų ir lengvai pirštais prašukuote plaukus. Taip išvengsite apsunkusių plaukų efekto.

Teisingai šukuokite.
Ką tai reiškia? Mažiau, rečiau. Prieš šukuojant ant šepečio galite užpurkšti šiek tiek formavimo priemonių. Šukuosenos formavimui naudokite priemones be alkoholio. Atsakingai pasirinkite šukas. Geriausia – iš natūralaus pluošto.

Ką dar galėtumėte padaryti?
Naudokite patalpų oro drėkintuvą.
Pasitelkite fizikos dėsnius. Kai nusiimate viršutinį rūbą prisilieskit prie kokio nors geležinio daikto, išlipant iš mašinos palieskite kėbulą.
Atsisakykite guminių padų.
Rinkitės galvos apdangalus pagamintus iš natūralių medžiagų

Komentuokite