figaro-salonas-rinktines-gatve-5

Naujas FIGARO SALONAS atvėrė dūris Rinktinės gatvėje Vilniuje, verslo centre Business Stadium Vilnius. Projekto kūrėjai siekė sukurti kokybišką ir saugią miesto erdvę, kurioje jaučiama ramybė. Todėl jūsų laukia subtilios, natūralios spalvos, moderni stilistika ir labai didelis grožio paslaugų pasirinkimas.  Nepaisant išlaikyto subtilumo, tam tikri akcentai tikrai traukia akį, pavyzdžiui, skrajojančių japoniškų gervių piešiniai. Saloną sudaro keletas erdvių, kurios jungiasi tarsi „ratu“, todėl yra tik minimalus kontaktas tarp klientų.

Plaukų SPA

Šio salono išskirtinumas – ypač didelis plaukų procedūrų pasirinkimas. Plaukų laminavimas, glazūravimas, ekranavimas ir atstatymas. Plaukų prisotinimas vitaminais, keratinu ar vaisių aromatais, kurie atsiskleidžia plaukams sušlapus. Žymios ir nuo seniai pamėgtos klienčių Olaplex ir Time Machine procedūros.

Plaukų dažymas ir kirpimas

Naujausi prancūziški plaukų dažai Eugene Perma Figaro meistrų rankose daro stebuklus. Sudėtingos dažymo technikos (Airtouch, Ombre, Balayage), platus natūralių spalvų pasirinkimas, gausybė įvairių šviesinimo priemonių nuo klasikinės pudros iki fantastiško Eugene Perma šviesinimo aliejaus.

plauku-dazymas-kirpimas-rintines-gatve-5-figaro-salonas
figaro-salonas-barzdaskuciai-vilniuje

Barzdos ir ūsų formavimas

Išskirtinė vieta laukia vyrų: natūralios, sunkios žemės spalvos, patogios japoniškos kėdės, karšti rankšluosčiai ir profesionalios barberių rankos. Čia jus galite gauti tikrą Old School style barzdos modeliavimą.

Nail Club

Mūsų klientų pamėgtas nagų priežiūros baras, skirtas ne tik moterims, bet ir vyrams. Higieninis, aparatinis manikiūras yra mūsų salono MUST. Platus ilgalaikio lako spalvų pasirinkimas, modernus minimalistiniai piešiniai, originalūs ir žaismingi nagų lipdukai gali atsakyti į visus mūsų klientų poreikius.

Pedikiūro Lounge

Dar viena ypatinga Figaro salono erdvė, kurioje jūsų laukia patogios kėdės ir profesionalios meistrės. Higieninis pedikiūras, aparatinis pedikiūras, su ar be nagų lakavimo reikalingas ne tik vasarą.

manikiuro-paslaugos-vilnius-figaro-salonas

Komentuokite