kobido-masazas-figaro-salonas-vilnius

„Senovės grožio kelias“ – taip iš japonų kalbos verčiamas masažo pavadinimas „Kobido“. Atsiradęs XV amžiaus pabaigoje tai vis dar yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie vengia chirurginių ir injekcinių atjauninimo būdų, tačiau nori atrodyti jauniau.

Natūralus liftingo efektas ir sveika odos spalva

Porcelianinis japonių odos atspalvis, kurį jos paprastai išlaiko iki senatvės, daugiausia susijęs su populiaria veido „Kobido“ technika. Matomą rezultatą galima pažymėti po pirmosios pilnavertės sesijos. Pavyzdžiui, „Kobido“ pagalba galite sustiprinti veido raumenis, suaktyvinti limfinę sistemą, kraujotaką ir ląstelių apykaitą, pašalinti patinimą ir pasiekti natūralų elastingesnės odos efektą. Be to, ekspertai atkreipia dėmesį į kitus privalumus, tiesiogiai susijusius su mūsų energija ir psichine sveikata. Dirbdamas su konkrečiais taškais, meistras gali padėti pagerinti jūsų nuotaiką ir bendrą savijautą. Japonai tai paaiškina tuo, kad gyvybinė „Qi“ energija cirkuliuoja mūsų kūne – „Kobido“ masažas ją tiesiog suaktyvina, suteikdamas gilų nervų sistemos atsipalaidavimą, pašalindamas toksinus ir emocinį stresą.

Kas yra „Olaplex“?

Tai pirmasis įrankis, kuris iš vidaus pripildo plauko molekulines jungtis veikliosiomis medžiagomis, taip atstatydamas plauko struktūrą. „Olaplex“ priemonėse yra tik viena veiklioji medžiaga – Bis-aminopropildiglikolio dimaleato molekulė, kurios dėka terapija atliekama be kondicionavimo ir baltymų.

Ši plaukų atstatymo procedūra suteikia drėgmės sausiems ir pažeistiems plaukams, pakelia plaukus nuo  šaknų, pašalina statiškumą, elektrinimasi,  atkuria elastingumą ir skilinėjančius plaukus ir jų galiukus. „Olaplex“ – tai plaukų magija, kuriai kosmetikos pramonėje nėra analogų.

olaplex-figaro-salonas-vilnius
olaplex-figaro-salonas-vilnius-proceduros-plaukams

Mokslas į pagalbą

„Olaplex“ išradėjai nualintų plaukų problemą vertino chemijos, o ne kosmetologijos požiūriu. Faktas, kad plaukai yra natūrali medžiaga, sudaryta iš pasikartojančių aminorūgščių vienetų. Esant cheminiam ir terminiam poveikiu, šukuojant, šios grandys neretai yra suardamos. Rezultatas – trapūs ir pažeisti plaukai. Kaip sujungti suardytas plauko struktūros grandis molekuliniu būdu atrado Olaplex chemikai, todėl plaukai akimirksniu tampa stipresni ir sveikesni.

Figaro rekomenduoja

 Plaukų dažymo metu naudokite „Olaplex“ priemones, taip ne tik apsaugosite plauką nuo neigiamų cheminių veiksnių, bet plaukų spalva išliks daug ilgiau. Optimalus priemonių naudojimas geriausiam rezultatui pasiekti – kartą per savaitę.

Plaukų procedūrai registruokis bet kuriame „Figaro“  salone.

Komentuokite