Trokšti atsikratyti antro pagurklio, pakelti veido ovalą, suteikti odai tonusą ir atsikratyti pirmųjų raukšlių?  Rinkis chiroplastinį veido masažą.

Chiroplastinis veido masažas padeda koreguoti įvairius odos defektus, gerina jos tonusą ir skatina atjauninimą. Šiandien chiroplastinis veido masažas siūlomas daugelyje grožio studijų ir turi užsitarnavęs gerą reputaciją tarp profesionalių kosmetolų.

Akiai pastebimas masažo rezultatas pasirodo jau po pirmo apsilankymo pas kosmetologą. Beveik iš karto galite pamatyti, kad masažo dėka:

  • pagreitėjo odos regeneraciniai procesai
  • sumažėjo smulkios raukšlės
  • raumenys atsipalaidavo
  • normalizavosi endokrininė sistema, išsilaisvino limfoteka, dingo patinimas
  • pasitempė veido ovalas

Seanso metu specialistas spaudžia tam tikrus taškus, plastiškais judesiais pakelia veido linijas, jo rankos keliauja nuo vienos linijos į kitą išjudindamas limfas ir išvarydamas susikaupusį skystį. Tokiu būdu paveikiami gilieji odos sluoksniai. Skirtingų masažo technikų derinys (vibracijos, fiksavimai, žnaibimas, glostymas, paspaudimai) taip pat neleidžia raumenims priprasti prie to paties efekto ir viso procedūros metu tonizuoja odą.

Jei jūsų tikslas yra sumodeliuoti veidą ir pasiekti maksimalų plastinį efektą, turėtumėte suplanuoti bent 10 masažo seansų kursą. Tikslus apsilankymų salone skaičius nustatomas atsižvelgiant į jūsų odos būklę ir amžių.

Komentuokite