fbpx
Dovanų kupono naudojimo taisyklės

FIGARO GROŽIO SALONŲ TINKLO DOVANŲ KUPONO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

1. Figaro grožio salonų tinklo elektroninis dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti paslaugų. Dovanų kuponas turi būti pateikiamas prieš atsiskaitant už paslaugas.

2. Dovanų kuponą galima įsigyti adresu www.figaro.lt arba mėgstamiausiame Figaro Salone.

3. Dovanų kupono nominalai perkant internetu: 10 €, 20 €, 30 €, 40 €, 50 €. Figaro salonuose perkant Dovanų kuponą nominalai neapibrėžti.

4. Dovanų kuponu galima atsiskaityti tik už paslaugas visuose Figaro salonuose.

5. Dovanų kuponas galioja vienus metus nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų kupono.
Įsigyjant dovanų kuponą Figaro salonuose galiojimo data – metai nuo kvito išrašymo datos.

6. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

7. Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.

8. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais, kreditine arba debetine kortele. Jeigu paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.

9. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

10. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų kuponu atsiskaityti už paslaugas nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.

11. Įsigyjant Dovanų kuponą PVM sąskaita-faktūra yra išrašoma.

12. Perkant Dovanų kuponą nuolaidos nėra taikomos.

13. Dovanų kuponas negrąžinamas.

14. Figaro grožio salonų tinklo pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.figaro.lt.

15. Dovanų kupono naudojimo taisyklės įsigalioja nuo 2016 m. gruodžio 13 dienos.