fbpxJUODASIS IŠPARDAVIMAS FIGARO EL. PARDUOTUVĖJE

Iki 50 proc. nuolaidos VISĄ savaitgalį* FIGARO elektroninėje parduotuvėje!
Nuolaidos taikomos Jūsų pamėgtiems prekės ženklams: FUDGE, DARPHIN, INGRID MILLET, GEHWOLL:

FUDGE profesionali plaukų priežiūra – kiekvieno plaukams ir poreikiams! Šiandien FUDGE yra vertinamas kaip kultinis prekės ženklas, turintis įvairiapusį, labai efektyvių produktų asortimentą. Pagrindiniai produktai, kuriuos reikia įsiminti, yra kultinis klasikinis plaukų formavimo įrankis- tai SKYSCRAPER viso pasaulio stilistų mėgiami plaukų lakai, druskos purškiklis SALT SPRAY, skirtas paplūdimio įvaizdžio formavimui ir populiarieji MATTE HED/ MATTE HED EXTRA – maksimaliam matiniam rezultatui.

DARPHIN aukščiausios klasės priežiūros priemonės sujungia gryniausius natūralius ingredientus su pažangiausiomis kosmetikos technologijomis ir yra skirtos tobulai odos priežiūrai ar atliekant prabangias procedūras. Atraskite paryžietišką gražios odos  paslaptį. DARPHIN formulės, pagamintos su brangiausiais botanikos ekstraktais ir stipriais, natūraliais ingredientais, surinktais jų stiprumo viršūnėje, puikiai veikia ir sukuria tikrą spa malonumą.  Paryžietis kineziterapeutas Pierre Darphin 1958 m. įkūrė savo grožio institutą, manydamas, kad specifiniai odos skulptūriniai masažo metodai pagerina kruopščiai parinktų natūralių ingredientų poveikį. Dabar patirkite prancūzų grožio tradicijas ir ritualus.

DERMAHEAL ULTIMATUM PTX serumo ir kremo rinkinys, skirtas ne tik profesionaliam, bet ir namų naudojimui.  Veido serumo bei kremo poveikis prilygsta botulino toksino poveikiui, tačiau – be toksino sudėtyje. Pagrindinis komponentas, heksapeptidas-46 prasiskverbia iki giliausių odos sluoksnių, stimuliuoja natūralų kolageną, maitina ir atgaivina odą, suteikia jai stangrumo ir švelnumo.

GEHWOL – viskas kojų gerovei. Kojų priežiūra daugelį dešimtmečių buvo visos „Gehwol“ veiklos centre: turėdama moderniausiass tyrimų patalpas ir pažangias gamybos technologijas, įmonė garantuoja geriausią įmanomą kokybės standartą. Natūralios veikliosios medžiagos visada buvo visų labai efektyvių „GEHWOL“ preparatų pagrindas. Dėl šios patikrintos farmacijos koncepcijos tradicinis prekės ženklas vis dar yra labai madingas ir šiandien.

INGRID MILLET – tai profesionali prancūzų kosmetika, gaminama nuo 1964- ųjų ir paplitusi daugiau keturiasdešimtyje pasaulio šalių.  „Ingrid Millet“ kosmetika pasižymi įvairialype koncepcija ir plačia veido, kūno procedūrų bei joms atlikti reikalingų produktų asortimentu, o tai leidžia patenkinti pačių skirtingiausių klientų poreikius.

*Nuolaidos taikomos nuo lapkričio 29 d. iki gruodžio 2 d.
Prekių kiekis ribotas