ENZO kaukė intensyviai galvos odos ir plaukų priežiūrai

Figaro salonus pasiekė naujas profesionalus produktas – ENZO plaukų kaukė.

APIE PRODUKTĄ

Profesionalus poveikis:

Kaukė skirta intensyviai galvos odos ir plaukų priežiūrai.

Efektyvi sausiems, pažeistiems, įnoringiems plaukams.

Šį poveikį užtikrina ne tik natūralūs gamtos turtai, kaip makadamijų bei arganų aliejai, tačiau ir moderniose laboratorijose sukurtos biologiškai aktyvios plaukus stiprinančios, struktūrą atkuriančios, kondicionuojančios medžiagos.

Saugus šeimos sveikatai:

Natūrali sudėtis.

Produktas pagamintas tik iš natūralių, natūralios kilmės ar sertifikuotų ekologiškų ingredientų.

Be jokių ekologiškoje kosmetikoje neleistinų medžiagų (SLS, parabenų, PEG, Propylene Glycol, sintetinių kvapų ar spalvų, silikonų).

Aktyvūs ingredientai

Arganų ir makadamijų aliejai maitina ir drėkina plaukus ir galvos odą, suteikia plaukams sveiką išvaizdą.  Kondicionuojanti medžiaga gerina šlapių ir sausų plaukų iššukavimą, didina plaukų apimtį, suteikia blizgesį.  Augalinis glicerinas, natūrali amino rūgštis betainas, D-pantenolis bei natrio laktatas itin drėkina plaukus bei galvos odą, o pieno rūgštis ir reguliuoja kaukės pH – padaro jį artimą natūraliam plaukų pH. Aromatinė benzoino stirako derva pasižymi raminamosiomis ir maloniai gaivinančiomis savybėmis.

Enzo® linijos paslaptis

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke.

Tai tėvo dovana sūnui ir visai šeimai.

Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

 

KAIP NAUDOTI ENZO PLAUKŲ KAUKĘ?

Trys žingsniai skubančioms

– Išplaukite plaukus su šampūnu arba tik su vandeniu.

– Užtepkite kaukę, pirštais pašukuokite išteptus plaukus. Palaikykite 3min. Nuskalaukite.

– Stipresniam efektui, palaikykite apie 5-10min.

– Išskalaukite plaukus po tekančiu vandeniu. Formuokite kaip įprasta.

Dienos arba savaitgalio ritualas

Jei neturite daug laiko, geriausia savo grožiui pašvęsti ramesnes savaitgalio valandas.

– Išplaukite plaukus su šampūnu, nenaudokite kondicionieriaus. Švelniai rankšluosčiu nusausinkite galvą ir pirštų galiukais gausiai įtrinkite kaukę į visus plaukus. Įsitikinkite, kad kaukę paskirstėte tolygiai, kelias minutes pamasažuokite pirštais galvos odą – jai tai patiks.

– Įsukite plaukus į šiltą, karštame vandenyje sudrėkintą rankšluostį – tai sustiprins kaukės poveikį ir suteiks malonių pojučių. Laikykite kaukę 15-20min. Nuimkite rankšluostį ir išskalaukite plaukus po tekančia šilto vandens srove.

Nakties ritualas

– Mūsų gyvenimo būdas ir ritmas ne visada leidžia atrasti pakankamai laiko sau. Tad jei noříte ypatingai plaukų natūralumą bei spindesį atkuriančio kaukės efekto, išnaudokite šiai procedūrai naktį. Toks naktinis grožio ritualas turės daug didesnį efektą, ypač, jei plaukai yra sausi ir garbanoti, praradę natūralų blizgesį ir švelnumą.

– Išsiplovusios plaukus švelniai juos nusausinkite, užtepkite kaukę per visą plaukų ilgį ir masažuojamaisiais judesiais gerai įtrinkite į galvos odą. Malonus masažas pagerins kraujotaką, padarys teigiamą poveikį plaukų šaknims. Įsitikinkite, kad kaukė tolygiai pasiskirstė ant visų plaukų. Užsidėkite dušo kepurėlę ir apvyniokite galvą pašildytu rankšluosčiu.

Iš ryto užteks kaukę tiesiog gerai išskalauti po tekančiu vandeniu. Po tokios naktinės procedūros plaukai bus švelnūs, žvilgantys ir sunkūs, kaip sumo kovotojo.

Saunos ritualas

Labai išmintinga pasilepinimą saunoje derinti su grožio ritualais.

Pirtis apskritai naudinga odos grožiui, nes prakaituojant gerėja poodinio sluoksnio kraujotaka, oda tampa elastingesnė, iš organizmo pašalinama daug nereikalingų medžiagų. Pirtyje didėja ir plaukų kaukės efektas, nes karštyje ir drėgmėje plaukai labiau įsisavina tai, ką geriausia į kaukę “sudėjo” ilgai ją kūrę technologai.

– Sudrėkintus plaukus kruopščiai ištepkite, švelniai pamasažuokite galvos odą, įsitikinkitę jog kaukė pasiskirsčiusi tolygiai. Apvyniokite galvą šiltu, karštame vandenyje sudrėkintu rankšluosčiu.

– Kaukę laikykite 15min. Išėjusios iš pirties plaukus išskalaukite po tekančiu vandeniu.

Po pirties pajusite dvigubai didesnį malonumą pamačiusios, kokį stebuklingą efektą jūsų plaukams suteikė ENZO.

 

PRODUKTĄ RASITE FIGARO SALONUOSE: FIGARO PC EUROPA, FIGARO PC PANORAMA, FIGARO KAUNO G. 16.