Plaukų atstatomoji procedūra ,,Time Machine”

Sugrąžinkite laiką atgal! Pristatome naują Fudge produkcijos atstatomąją sistemą, kuri perprogramuoja plauko vidinę ir išorinę struktūrą. Tai universalus produktas skirtas visų tipų plaukams: nualintiems nuo saulės, pažeistiems nuo karščio ar dažymo.

Rezultatas:

– 180% stipresni plaukai;

– iki 75% sumažėjęs lūžinėjimas;

– padidintas spalvos ilgaamžiškumas;

– saugo nuo tolimesnio plaukų galiukų skilinėjimo;

– 5 kartus minkštesni ir glotnesni plaukai.

„Keralink“ sudėtyje yra natūraliai išgauto augalinio baltymo, kurio žemos molekulės gali įsiskverbti į plauko struktūrą ir stiprinti sukibimą paviršiaus srityje.

„Kerabind“ sudėtyje yra amino rūgšties komplekso, išgauto iš to paties keratino baltymo kaip ir plaukai. Amino rūgštys yra esminiai plaukų sluoksniai, padedantys palaikyti plaukų drėgmės lygį ir lankstumą. „Keralink“ ir „Kerabind“ veikia kartu sustiprindami plauko paviršių ir atkurdami lankstumą.

„Keraguard“ yra kompleksinė priemonė, kurios sudėtyje yra natūraliai išgauto aliejaus komponentų (palmių, kokoso ir ricinos aliejaus), kurie aktyviai veikia plauko paviršiuje atkurdami ir atstatydami apsauginį paviršiaus sluoksnį bei suteikianti ilgalaikę plaukų apsaugą.

„Keralock“ paviršiaus atkūrimas (ir skilinėjančių galiukų atkūrimas) sušvelnina plauko paviršių, todėl jie tampa minkštesni ir lengviau iššukuojami. Sveikas paviršiaus sluoksnis yra esminė apsauga, padedanti palaikyti plaukų drėgmės lygį ir išlaikyti spalvą tarp apsilankymų salone.

Procedūros kaina:  Plaukų dažymo metu: 10-20 Eur.
Plaukų atstatomoji procedūra:  20-30 Eur / Trukmė: 30 min.

Procedūra atliekama: Figaro salone PC Ozas l  Figaro salone PC Europa  l Figaro salone Kauno g.16, Vilnius.